Ankara:  +90 312 485 66 96 İzmir: +90 232 645 82 66 info@sasmazlargranit.com.tr

Hakkımızda


Türkiye’nin önde gelen firmalarından Şaşmaz Granit olarak, 2010 yılından günümüze varlığımızı sürdürüyor ve granite şekil veriyoruz.

Alternatif renk ve dokudaki granit çeşitlerimizle size özel çalışmalar hazırlıyoruz. Kişisel siparişlerin yanında farklı sektörlerden birçok kuruma, alanında uzman ekibimiz ve son teknoloji makinalarımızla hizmet veriyoruz. Kısacası doğanın sunduğu graniti profesyonel bir şekilde işliyoruz.

Hizmet politikamız; ürün kalitemiz ve estetiğimizden ödün vermemek, ülke ekonomisine katkı sağlamak, sürdürülebilir ve katma değeri yüksek projelere imza atmak, ekolojik dengeye saygılı ürünler ortaya koymak, yurt içi ve yurt dışında müşterilerimizin çözüm ortağı olmak, çalışan bilincini artırmaktır.

Daha detaylı bilgi ve iş birliği için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Misyonumuz


Faaliyet alanımızda modern tasarımları kullanmaya, son teknoloji makinalarla üretim yapmaya, müşteri ve çalışan beklentilerini karşılamaya, yeniliğe açık yapımızı korumaya özen gösteriyoruz. Bu bağlamda yaptığımız ulusal ve uluslararası ticaretlerde, granit-çalışan-müşteri üçgeninde üst düzey verimlilik sağlamak misyonuyla hareket ediyoruz.

Vizyonumuz


Şaşmaz Granit olarak vizyonumuz; müşteri ve çalışan memnuniyetinin devamlılığını sağlamak, modern üretim teknikleri geliştirmek, dünya markası ve sektör öncülüğü özelliklerini korumak, uluslararası standartlar doğrultusunda çevre, iş sağlığı güvenliği ve toplum ilişkileri performansını sürekli iyileştirmektir.